Zavolajte nám
+421 911 966 338

Facial Ritual

Luxus pre telo

Exkluzívny koncept ošetrení, ktoré navrhol náš skin expert a facialist Michal Rajcsányi, je ideálnym spôsobom, ako omladnúť bez použitia ihiel alebo iných invazívnych zákrokov. Po vstupnej konzultácii vám vypracujeme plán ošetrení, ktorými dosiahneme želaný výsledok, či už ide o omladenie, hydratáciu alebo odstránenie akné. Za roky Michalovej praxe mu prešli rukami stovky spokojných klientiek, ktoré na koncept Facial Ritual nedajú dopustiť.
ACRYOS EVO
Liposukcia bez bolesti, jaziev,  rekonvalescencie alebo akéhokoľvek rizika je s týmto prístrojom realitou.
VITAL INJECTOR
Na mieru namiešaný mezopreparát vpravíme do pokožky bezbolestne a účinne.
oxyage
Vďaka technológii prejde molekula kyslíka obohatená o účinné látky do Vašej pleti a účinne ju vyhladí a vyživí.

Acryos evolution
by Reneve

Rôzne typy liečebnej energie (termálna, elektická, fotonická) na tele napomáhajú zvýšeniu svalového tonusu a taktiež bojujú s celulitídou vďaka stimulácii mikrocirkulácie a podpore odvodu prebytočných tekutín, zároveň podporujú tvorbu prirodzeného kolagénu v podkoží. Efekt je viditeľný už po 1. ošetrení.
Kontakt

Mezoterapia
BY L'ESTHETIC

Vďaka jedinečnosti našich materiálov z Francúzska, ktoré miešame klientom na mieru, vieme vyriešiť takmer každý problém. Oživte svoju pokožku a užite si osviežujúci zážitok mezoterapie. Zanechajte svoju pleť dokonale hydratovanú a zdravú. Procedúra je ideálna aj na odstránenie menších vrások, vypnutie zrelšej pleti, výživu suchej pleti, alebo naopak, odstránenie jaziev po akné.
Kontakt

Oxyage
by Reneve

Prístroj je špeciálne navrhnutý na 35 rôznych neinvazívnych ošetrení, kedy pomocou technológie vieme oddeliť bunky v podkoží a následne pomocou molekuly kyslíka vpraviť mezopreparát (materiál) do podkožia tam, kde je to potrebné. Mezopreparáty vieme rôzne nakombinovať na konkrétny účel - vypnutie pokožky, odstránenie vrások či akné alebo kompletnú hydratáciu. Efekt je viditeľný ihneď.
Kontakt

Objednajte sa
k nám už dnes

Povedali
o nás

Viac recenziiViac recenzii
crossmenu