Zavolajte nám
+421 911 966 338

Spoznajte
Team Nani

Prvotným nápadom bolo pomáhať ľuďom po zdravotnej stránke a zároveň im plniť sny v otázkach estetiky. Našli sme ideálny priestor, ktorý sme premenili na oázu pokoja a onedlho uzavreli spoluprácu s profesionálmi vo svojom obore. Na mieste, kde máte istotu, že ošetrenia prebehnú s prísnym dôrazom na kvalitu a hygienické prostredie, nájdete profesionálny prístup, podporu, oddych a pokoj. Ďakujeme za Vašu priazeň, našich klientov si nesmierne vážime a tešíme sa na spoluprácu s Vami.

- Tím Nani Clinic-

naši profesionáli

Pery

Odpočinok, ktorý nájdete pri ošetrení drevenými valčekmi je unikátny. Madero spájam s masážou a relaxom. Mojou najväčšou radosťou je, keď klient odchádza oddýchnutý a rád sa vráti opäť.

Jana Križan
Maderoterapeut

Pery

Som skin expert a venujem sa výžive pleti a formovaniu postavy pomocou prístrojoých ošetrení. Viem Vám presne definovať plán a riešenie Vašich estetických problémov účinne a neinvazívne.

MICHAL RAJCSÁNYI
Skin expert

Pery

Naša manažérka je srdcom Nani Clinic. S jej skúsenosťami a vášňou zabezpečujeme vysokú úroveň starostlivosti. Jej vedenie a pozornosť k detailom prispievajú k neustálemu zdokonaľovaniu našich služieb.

Kristína Horváthová
Manager

Pery

Som absolvent FTVŠ BA a zameriavam sa najmä na športové masáže, ale aj fyzioterapiu a prístrojové ošetrenia. Moje nadšenie a vášeň k práci dokazujem klientom už 3 roky.

TIMOTEJ ĎURÍČEK
Masér/ Fyzio

Cieľom celého timu

Je dopriať vám relax, krásu a zdravie. Koncept je postavený tak, aby ste nemuseli navštevovať viacero prevádzok, u nás máte všetko pod jednou strechou. Ponúkame ošetrenia a rocedúry, kde si môžte oddýchnuť od každodenného života, načerpať energiu a spoznať zaujímavých ľudí. Môžte sa takisto dozvedieť novinky z oblasti poskytovaných služieb a zlepšiť tak starostlivosť o svoje telo či psychické zdravie.

Naše zásady

PROFESIONALITA
Každý člen tímu je vyštudovaný a pravidelne kvalitne školený pre čo najlepšie výsledky našich klientov.
FÉROVOSŤ
S nami sa Vám nestane, že by ste platili za procedúru, ak nevidíte výsledok. Za našou prácou si stojíme.
TRANSPARENTNOSŤ
Pri každom ošetrení ste kompletne informovaní, prečo, kam a aký materiál používame.

Chceli by ste nám niečo odkázať? Neváhajte!

Ako vzniklo
NANI CLINIC

crossmenu